Email
1582780e30e5ae43659a9495f0913318.jpg1582780e30e5ae43659a9495f0913318.jpg
1582780e30e5ae43659a9495f0913318.jpg1582780e30e5ae43659a9495f0913318.jpg

Dodatkowe informacje:

Składniki aktywne: Phytrodial, Skinguard, Menoskin, olej Avocado, masło Shea, wielocukry sorgo, olejek sandałowy Album
Sposób użycia: Zgodnie z procedurą zabiegu. Nanieść na oczyszczoną skórę twarzy i wokół oczu, pozostawić do wchłonięcia.
Aplikacja:

- masaż manualny
- masaż termiczny - THERMO-INFUSION urządzenie generujące temp. do 39 st. C

ESTRINI 50+ fundamentalna maska młodości dla skóry twarzy i biustu

Zaloguj się i dodaj swoją ocenę
150 ml
CP0847 Zapytaj o produkt
Szczegóły produktu

ESTRINI 50+
Fundamentalna maska młodości
dla skóry twarzy i biustu
z 8 pro-kolagenowymi fitoestrogenami
Fundamental Youth Face & Bust Mask

 

Maska Fundamenty Młodości dla skóry kobiet 50+, odmładzająca rzeźbę i strukturę skóry twarzy oraz biustu. Redukuje objawy starzenia się skóry przyśpieszone niedoborem estrogenów i zaburzeniami hormonalnymi. Przeznaczona dla skóry dojrzałej i bardzo dojrzałej, suchej, wiotkiej, szarej, z utratą elastyczności i gęstości oraz przyśpieszoną destrukcją elastyny i kolagenu. Maska uzupełnia niedobór estrogenów w skórze. Zwiększa metabolizm fibroblastów i syntezę włókien kolagenowych oraz proteoglikanów. Poprawia nawilżenie, gęstość i jędrność skóry, wyrównuje koloryt. Zalecana jest także do masażu. Skóra jest bardziej sprężysta i elastyczna, nawilżona, z wygładzonymi zmarszczkami, lepiej ukrwiona i odżywiona, o promiennym kolorycie.

 

Zawiera nowoczesne układy fitoestrogenow, antyoksydantów i polisacharydów, wzbogacone luksusowym uspokajającym olejkiem sandałowym Album - przeciwdziałające hormonalnemu starzeniu się skóry.

 

 

SKŁADNIKI AKTYWNE:

 

Phytrodial – specyficzny układ fitoestrogenowy o potwierdzonej badaniami klinicznymi skuteczności działania, wspomagający równowagę hormonalną. Fitoestrogeny pozyskiwane ze specjalnie dobranych pod względem największej ich zawartości ekstraktów 8 roślin takich jak: pluskwica groniasta (Cimicifuga Racemosa), rdest japoński (Polygonum Cuspidatum), izoflawony sojowe (Soy Isoflavones), dzięgiel chiński (Angelica Sinensis), czerwona koniczyna (Trifolium pratense), granat (Punica granatum), Kudzu (Pueraria lobata), Kwao Krua (Pueraria Mirifica). Fitoestrogeny (należą do grupy tzw. fitohormonów) są estrogennymi związkami występującymi w roślinach, wykazującymi podobieństwo do działania estrogenów ludzkich. Mają korzystny wpływ na skórę, redukujący zmiany spowodowane niedoborem estrogenów. Fitoestrogeny zmniejszają uszkodzenia błon komórkowych, hamują działanie metalproteinaz, kluczowych enzymów rozkładających włókna kolagenowe i elastyczne skóry. Stymulują poprzez fibroblasty syntezę proteoglikanów, kluczowego składnika macierzy tkanki łącznej, które wpływają na stopień nawilżenia tkanki. Fitoestrogeny mają działanie także anty-rodnikowe. Zwiększa ochronę antyoksydacyjną, zapobiegają utlenianiu i uszkodzeniu błon komórkowych, spowalniając działanie enzymu kolagenazy. Kompleks Phytrodial uzupełnia więc niedobór estrogenów i redukuje zmiany zanikowe w skórze, spowodowane brakiem równowagi hormonalnej. Stymuluje syntezę kolagenu IV i VII, wzmacnia połączenie skórno-naskórkowe DEJ i mikrokrążenie. Poprawia elastyczność, jędrność, ukrwienie i koloryt skóry.

 

Skinguard - nowoczesny składnik aktywny, o bardzo wysokiej skuteczności. Naturalne polisacharydy pozyskiwane z unikalnej mikroalgi czerwonej (Porphyridium cruentum), o działaniu silnie antyoksydacyjnym, antypodrażnieniowym i redukującym objawy stanów zapalnych. Chroni komórki skóry przed silnymi uszkodzeniami powodowanymi przez wolne rodniki, działa foto-protekcyjnie i immuno-protekcyjnie. Zmniejsza skłonność do podrażnień i jednocześnie redukuje zaczerwienia będące ich wynikiem. Hamuje i ogranicza migrację neutrofili odpowiedzialnych za podrażnienia. Badania skuteczności potwierdzają 15% redukcję zaczerwienień po 30 minutach od aplikacji i 20% redukcję po 60 minutach. Jednocześnie wypłyca zmarszczki redukując ich długość i głębokość, dając wyraźny efekt "glamour" widoczny już po 30 minutach - badania skuteczności potwierdzają 20% wygładzenie zmarszczek już po 30 minutach od aplikacji. Wyraźny efekt wygładzenia, komfortu i redukcji zaczerwienień jest widoczny natychmiast.

 

Menoskin - wielofunkcyjna substancja aktywna zwalczająca niepożądane efekty ścieńczenia, zwiotczenia, odwodnienia i pomarszczenia skóry kobiet dojrzałych oraz w okresie post- i menopauzalnym, będące efektem zaburzeń w gospodarce hormonalnej organizmu. Pozyskiwana ze specjalnego gatunku grzyba chińskiego Poria Cocos stosowanego w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej. Bogata w polisacharydy i triterpeny redukuje efekty hormonalnego starzenia skóry poprzez wpływ na kluczowe czynniki takie jak kwas hialuronowy i jego receptor CD44, kolagen oraz rodzinę protein SPRR.

 

Wielocukry sorgo - poprawiają sprężystość skóry, modelują owal, natychmiastowo wygładzają sieć mikrowgłębień.

 

Masło Shea - otrzymywane z nasion drzewa Vitellaria paradoxa (masłosz Parka). Zawiera odżywcze substancje tłuszczowe, witaminy E i F oraz składniki chroniące skórę przed promieniowaniem UVB. Tworzy naturalny filtr słoneczny i ma właściwości antyoksydacyjne. Działa wygładzająco i łagodząco na podrażnienia. Lekko natłuszcza skórę nie pozostawiając uczucia tłustości. Działa ochronnie na cement międzykomórkowy, nawilża i regeneruje skórę. Zwiększa spoistość komórek naskórka, zmiękcza i poprawia elastyczność i koloryt skóry.

 

Olej Avocado - regenerujący olej z awokado o bardzo wysokiej zawartości triglicerydów i naturalnych witamin A i E. Dzięki właściwościom łagodzącym, nawilżającym i zmiękczającym oraz szybkiej penetracji bez pozostawiania lepkiej warstewki - jest skuteczny w kuracji odmładzającej i zapobiega podrażnieniom skóry.

 

Olejek sandałowy Album - z najbardziej cennej odmiany indyjskiego drzewa sandałowego, uznany już w starożytnym Egipcie. Obecnie jest to nieodłączny element medycyny ajurwedyjskiej. Pozyskiwany jest z rdzenia co najmniej czterdziestoletnich drzew sandałowych o dużej zawartości cennych olejków, o łagodnym ciepłym zapachu. Ma właściwości uspokajające, kojące i przeciwbakteryjne, działa antydepresyjnie i harmonizująco, łagodzi nadmierne pobudzenie.

 

 

Zastosowanie:
ESTRINI 50+ fundamentalna maska młodości dla skóry twarzy i biustu skóry dojrzałej kobiet 50+, odmładzająca rzeźbę i strukturę skóry twarzy oraz biustu. (150ml)

Opinie

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

CHANTARELLE Red Stop 07.2019 bd

Newsletter

 

Facebook
YouTube
instagram right