Dwie prestiżowe nagrody Beauty Forum Awards dla zabiegu Plant Plasma

Z przyjemnością informujemy, że zabieg PLANT PLASMA otrzymał kolejne dwie prestiżowe nagrody w konkursie BEAUTY FORUM AWARDS i BEAUTY FORUM AWARDS Readers' Choice w kategoriach: Salon & SPA – Zabiegi - kosmetyka pielęgnacyjna (aparaturowa) – twarz! Dziękujemy za Wasze głosy w konkursie internautów!

 

 Chantarelle Plant Plasma nagroda 03.2020 s

 

PLANT PLASMA

 

BEAUTY FORUM AWARDS Readers' Choice 2020
I NAGRODA w plebiscycie internautów w kategorii SALON & SPA ZABIEGI / FACE

 

 BEAUTY FORUM AWARDS 2020
WYRÓŻNIENIE przyznane przez Jury konkursu w kategorii SALON & SPA ZABIEGI / FACE – kosmetyka pielęgnacyjna (aparaturowa) - twarz

 

PLANT PLASMA to nowoczesne zabiegi z zakresu kosmetologii regeneracyjnej, w których zastosowano czynniki wzrostu w sposób naturalny stymulujące skórę do odnowy. Uzyskanie ukierunkowanego efektu regeneracyjnego skóry umożliwiły nowoczesne metody biotechnologiczne, dzięki którym wytwarza się i izoluje się z roślin czynniki wzrostu identyczne z ludzkimi, a równocześnie zachowujące najwyższy poziom bezpieczeństwa. Pozyskane czynniki wzrostu to peptydowe syntetyczne ludzkie czynniki wzrostu. Uzyskane biozgodne preparaty ludzkich czynników wzrostu takich jak transformujący czynnik wzrostu beta (TGF-β) czy epidermalny czynnik wzrostu (EGF) są identyczne z wytwarzanymi w skórze czynnikami wzrostu, są także sterylne i wysoko aktywne. Jednocześnie są wolne od składników pochodzenia ludzkiego, zwierzęcego czy bakteryjnego, od endotoksyn od konserwantów.

 

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za oddanie głosu na nasz zabieg!

 

 

Chantarelle Dzien Kobiet 03.2021 bd

baner opisy zabiegów

 

Facebook
YouTube
instagram right