SEKCJA DLA KLIENTÓW PROFESJONALNYCH

Zaloguj się, aby miec dostęp do wszystkich treści z tej sekcji.

 


 

 

Nowatorskie peptydy w linii LIFT PEPTANGO R

LIFT PEPTANGO R to innowacyjna linia zabiegowa oparta na zaawansowanych formułach peptydów najnowszej generacji oraz nowoczesnych procedurach fotoodmładzania. Dermokuracja daje szybkie, a przede wszystkim widoczne i trwałe efekty zabiegowe przy odbudowie konturu twarzy oraz redukcji zwiotczeń i zmarszczek. Zawiera peptyd o odmładzającej skuteczności kwasu retinowego, oraz cyklo- i lipo-peptydy o silnym działaniu przeciwstarzeniowym i modelującym architekturę skóry. Poznajmy bliżej te nowatorskie peptydy zastosowane preparatach LIFT PEPTANGO R.

 

CHANTARELLE LIFT PEPTANGO R peptydy

 

Czytaj więcej

Właściwości kwasu fitowego

Peptydowa linia LIFT PEPTANGO R z kwasem fitowym to liftingujący zabieg dedykowany dla każdego typu skóry wiotkiej, nieelastycznej, także wrażliwej, dojrzałej ze zmarszczkami. Warto przybliżyć właściwości kwasu fitowego, który został wykorzystany w peelingu fotodynamicznym tej linii.

 

CHANTARELLE LIFT PEPTANGO Kwas fitowy

 

Czytaj więcej

Epigenetyka – przyszłość kosmetologii

Czy każdy z nas nie słyszał jaki jest podobny do swojej mamy czy taty? Albo sami wyrażaliśmy takie spostrzeżenie? Takich podobieństw możemy z łatwością wymienić więcej. Przecież bezbłędnie rozróżnimy róże od tulipanów. Każde z tych kwiatów dziedziczy cechy odróżniające je od innych, a czyniące podobnymi do tych należących do tego samego gatunku. Te cechy dziedziczymy w swojej rodzinie od tych, od których pochodzimy.

 

CHANTARELLE REGENEVIA DNA epigenetyka

 

Czytaj więcej

Kwasy szikimowy i ferulowy - nowi i wciąż nieco tajemniczy znajomi

Dla skóry wrażliwej, reaktywnej, atopowej, odwodnionej, z dysfunkcją bariery hydrolipidowej polecamy dermokurację FERULASHI. Są to zabiegi dające spektakularne efekty działania dzięki nowotarskiemu zastosowaniu delikatnie złuszczających kwasów szikimowego i ferulowego.

 

CHANTARELLE Kwas ferulowy Kwas szikimowy

 

Czytaj więcej

Kwas pirogronowy dla skóry problematycznej

W ofercie peelingów chemicznych CHANTARELLE znalazły się wysoko skuteczne zabiegi z kwasem pirogronowym o stężeniach 50% i pH=1.6, 55% i pH=1.5 oraz 65% i pH=1.3. Zabiegi są dedykowane w szczególności dla skóry trądzikowej, tłustej, z ogniskami zapalnymi. Dają one również silny efekt odmłodzenia i regeneracji dzięki procesowi złuszczenia, regulacji keratynizacji i stymulacji włókien kolagenowych.

 

CHANTARELLE Kwas pirogronowy

 

Czytaj więcej

CHANTARELLE Przygotuj sie na lato 05.2017 bd

Newsletter

 

Facebook
YouTube
google-plus-logos