ZAPYTANIA OFERTOWE

Zapraszamy do zapoznania się z listą ogłoszeń i zapytań ofertowych. Zamawiający zastrzega sobie kontakt tylko z wybranym Oferentem. Oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane. Przedstawione zapytania nie stanowią oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie są ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych.

Ogłoszenie o wyborze oferty na przedmiot: "Obsługa udziału firmy w czasie trwania targów w DUBAJU w dniach 08-10.05.2018 r."

 

Szanowni Państwo,


Uprzejmie informujemy, iż zakończyło się postępowanie „Obsługa udziału firmy w czasie trwania targów w DUBAJU w dniach 08-10.05.2018 r. ”


 Za najlepszą uznana została oferta firmy „TARGI FRANKFURT PRZEDSTAWICIELSTWO W POLSCE ŁUKASZEWICZ PIOTR”.  Gratulujemy.


Wszystkim Państwu serdecznie dziękujemy za zainteresowanie naszym postępowaniem ofertowym oraz za przesłanie Państwa ofert.

 

 

 

Ogłoszenie o wyborze oferty na przedmiot: "Ogłoszenie o wyborze oferty na przedmiot: „Obsługa udziału firmy w czasie trwania targów COSMOPROF BOLONIA w dniach 15-18.03.2018 r."

Szanowni Państwo,

 

Prof. Cosmetica Sp. z o. o.  unieważnia zapytanie ofertowe z dnia 19.07.2017 r. (ID 6700), którego przedmiotem była „Obsługa udziału firmy w czasie trwania targów COSMOPROF BOLONIA w  dniach  15-18.03.2018 r. ”  w ramach aplikacji do Programu realizowanego w z poddziałania Programu Operacyjnego  Inteligentny Rozwój 2014-2020 nr 3.3.3 – GO TO BRAND projektu : „DALSZY ROZWÓJ EKSPORTU FIRMY PROF.COSMETICA – NOWE RYNKI, NOWE PRODUKTY, NOWE WYZWANIA”.

 

Wszystkim Państwu serdecznie dziękujemy za zainteresowanie naszym postępowaniem ofertowym oraz za przesłanie Państwa ofert.

 

Zapytanie ofertowe dotyczące tego samego przedmiotu zapytania ofertowego  w zmienionej treści  opisu zostanie ogłoszone w terminie późniejszym.

 

 

Newsletter

 

Facebook
YouTube
google-plus-logos