ZŁOTY LIŚĆ dla FERULASHI EXFO De-Ageing KIT na Targach SALON JESIEŃ 2012

Na Targach Kosmetyki Profesjonalnej Salon Jesień 2012 wręczono Złote Liście - nagrody przyznawanych przez Organizatorów dla preparatów i urządzeń, których jakość i innowacyjność zjednuje sobie kolejne rzesze fanów. W kategorii KOSMETYKA PIELĘGNACYJNA nagrodzono zabieg FERULASHI EXFO De-Ageing Kit Blue Light Photo Peel.

Zloty Lisc Salon Jesien 2012 dla Ferulashi

Czytaj więcej

Program "Poznaj swoją skórę"

Zapraszamy na bezpłatne, profesjonalne badanie paramterów skóry na targi kosmetyki profesjonalnej Salon Wiosna 2010. Badania specjalistcznym sprzętem wykonywać będzie Kosmetolog w dniach 20-21.02.2010 w Hali EXPO XXI przy ulicy Prądzyńskiego 12/14 na stanowisku Chantarelle. Zapraszamy w sobotę w godzinach 10-12  i 14-17 oraz w niedzielę w godzianch 10-16.

Program Zdrowa Skora

Czytaj więcej

Dwa wyróżnienia MERCURIUS GEDANENSIS - Targi URODA, Gdańsk 2011

Marka CHANTARELLE zaprezentowała nowości produktowe na Targach Uroda Gdańsk w dniach 1-2.10.2011 i w konkursie MERCURIUS GEDANENSIS, głosami Jury, otrzymała dwa wyróżnienia w grupie kosmetyki profesjonalne za SET MESO-SERUM No 5 oraz REVIVE Whitening Hand & Body Cream SPF15 z linii C’MODULAR AGE.

 

Czytaj więcej

Nagroda ZŁOTY AKANT Beauty VISION, Poznań 2011

Kapituła Międzynarodowych Targach Poznańskich Beauty VISION 2.-3.04.2011 przyznała marce CHANTARELLE nagrodę „Acanthus Aureus” za stanowisko targowe najbardziej sprzyjające realizacji strategii marketingowej marki, bezpośredniej komunikacji z Klientem i podkreślające pozytywny wizerunek firmy.

Acanthus Aureus Beauty Vision 2011

Czytaj więcej

„Jasna strona światła UV”– II miejsce w konkursie na najlepsze hasło reklamowe

Nasze hasło reklamowe „JASNA STRONA ŚWIATŁA UV”, dedykowane zabiegowi C'Modular AGE, zajęło drugie miejsce w konkursie ZABŁYŚNIJ W SIECI. Konkurs organizowany był przez portal www.kosmetologia.com.pl, a nagrodą jest kampania reklamowa w portalu. Wyniki konkursu rozstrzygnięto przez głosowanie internautów i finalny werdykt jury portalu.

SerwisKosmetologiczny logo

Chantarelle Regeneracja Po Zimie 02.2021 bd

baner opisy zabiegów

 

Facebook
YouTube
instagram right