Linia RED STOP wyróżniona Złotym i Srebrnym Laurem Kosmetologii 2015!

Preparaty CHANTARELLE wyróżnione zostały w Plebiscycie „Laur Kosmetologii”. RED STOP Couperose uzyskał pierwsze miejsce w kategorii „Zabieg na naczynka ”, natomiast Red Stop Couperose krem na dzień SPF25 UVA/UVB z kwasem laktobionowym, zajął drugie miejsce w kategorii „Kosmetyki do pielęgnacji twarzy”.

 

Zloty Srebrny Laur Kosmetologii 2015 a

 

Czytaj więcej

Linia LIFTANGO R zmienia nazwę na LIFT PEPTANGO R

Informujemy, że z dniem 18.02.2015 zmieniamy ze wzgledów formalnych nazwę linii LIFTANGO R  na LIFT PEPTANGO R. Zmianie ulega jedynie nazwa, natomiast preparaty, procedury zabiegowe, formuły aktywne nie ulegają zmianom.

 

LIFT PEPTANGO zestaw zabiegowy

2 ZŁOTE MEDALE MERCURIUS GEDANENSIS na Targach URODA Gdańsk 2014

Z przyjemnością informujemy, że podczas Targów Uroda Gdańsk 2014, w konkursie MERCURIUS GEDANENSIS marka CHANTARELLE jako jedyna została nagrodzona aż dwoma ZŁOTYMI MEDALAMI za zabieg LIFT PEPTANGO R oraz za urządzenie Viaskiner® MesoLED Laser.

 

CHANARELLE medal mercurius 2014

 

Czytaj więcej

ZAMÓW NEWSLETTER!

Zamów nasz newsletter, a będziesz otrzymywać informacje o nowościach, promocjach, sezonowych ofertach specjalnych i innych niespodziankach, jakie oferuje CHANTARELLE.

 

CHANTARELLE Zamow Newsletter 2018

Czytaj więcej

SUBMARIMEN - specjalistyczne produkty do ochrony skóry płetwonurków

Stały kontakt z wodą, prowadzi do ciągłego obniżania ochronnych właściwości i w konsekwencji do zniszczenia bariery hydro-lipidowej skóry. Zanikanie bariery ochronnej dla skóry skutkuje obniżeniem jej odporności immunologicznej oraz zwiększoną podatnością na zakażenie patogenami. Produkty i dermokosmetyki SUBMARIMEN to specjalistyczna ochrona mikrobiologiczna, regeneracja i restrukturyzacja bariery ochronnej skóry. Przeznaczone są dla osób, które ze względów zawodowych, uprawianego sportu, jak płetwonurkowie, są stale narażeni na kontakt z wodą.

 

logo submarimen www

 

Czytaj więcej

Chantarelle Dzien Kobiet 03.2021 bd

baner opisy zabiegów

 

Facebook
YouTube
instagram right