BEAUTY FORUM AWARDS 2017 DLA REGENEVIA DNA

Podczas Międzynarodowych Targów Kosmetycznych BEAUTY FORUM rozstrzygnięty został prestiżowy konkurs w branży kosmetyki profesjonalnej BEAUTY FORUM AWARDS 2017. Z ogromną przyjemnością informujemy, że linia REGENEVIA DNA została wyróżniona w kategorii ZABIEGI - KOSMETYKA PIELĘGNACYJNA / ANTI- AGING.

 

 REGENEVIA DNA Beauty Forum Awards 2017

 

Czytaj więcej

MEDAL MERCURIUS GEDANENSIS 2016 DLA REGENEVIA DNA

Z przyjemnością informujemy, że podczas Targów Uroda Gdańsk 2016, w konkursie MERCURIUS GEDANENSIS linia REGENEVIA DNA z zabiegiem CELLULAR ANTI-AGEING została nagrodzona MEDALEM w kategorii najlepsze Kosmetyki Profesjonalne.

 

 Medal Mercurius Gedanensis 2016 CHANTARELLE REGENEVIA DNA a

 

Czytaj więcej

PREPARATY I SPRZĘT DOSTARCZAMY RÓWNIEŻ POZA GRANICE POLSKI

W sprawie współpracy handlowej z Klientami spoza Polski prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny, e-mailowy lub za pomocą FORMULARZA.

 

mapa swiata

 

Czytaj więcej

Zabieg N.A.P. PURE BEAUTY nagrodzony w konkursie BEAUTY PREMIUM 2016

Miło nam poinformować, że zabieg N.A.P. PURE BEAUTY został wyróżniony w prestiżowym konkursie BEAUTY PREMIUM 2016 w kategorii kosmetyka, pielęgnacja i anti-aging. O wyborze tych najlepszych zadecydowało jury składające się z profesjonalistów branży kosmetycznej.

 

Beauty Premium 2016 N.AP. PURE BEAUTY ag

 

Czytaj więcej

MEDAL MERCURIUS GEDANENSIS na Targach URODA Gdańsk 2015

Z przyjemnością informujemy, że podczas Targów Uroda Gdańsk 2015, w konkursie MERCURIUS GEDANENSIS linia zabiegowa N.A.P. PURE BEAUTY została nagrodzona MEDALEM w kategorii najlepsze kosmetyki profesjonalne, natomiast magneto-LED-laser PDT MASTER® wyróżniony w kategorii sprzęt i urządzenia.

 

 Medal Mercurius Gedanensis 2015 CHANTARELLE NAP PURE BEAUTY

 

Czytaj więcej

Chantarelle Dzien Kobiet 03.2021 bd

baner opisy zabiegów

 

Facebook
YouTube
instagram right