Kolejne dwie prestiżowe nagrody dla zabiegu PLATINUM PEEL & CURE!

Z ogromną radością przekazujemy najnowsze wieści z BEAUTY FORUM - zabieg PLATINUM PEEL & CURE otrzymał kolejne dwie prestiżowe nagrody w konkursie BEAUTY FORUM! Jesteśmy szczęśliwi, dumni i zachwyceni, aż brakuje słów, aby wyrazić naszą radość. Dziękujemy za Wasze głosy w konkursie internautów i czytelników magazynu BEAUTY FORUM.

 

 CHANTARELLE BeautyForum2018 news

 

Czytaj więcej

NAJLEPSZY PRODUKT ROKU 2017 w konkursie BEAUTY AWARD dla zabiegu PLATINUM PEEL & CURE

Z dumą informujemy o trzeciej prestiżowej nagrodzie dla odmładzającej linii PLATINUM PEEL & CURE, jaką jest tytuł NAJLEPSZY PRODUKT ROKU 2017 otrzymany w konkursie BEAUTY AWARD! Nagroda została przyznana podczas XVII Branżowych Targów Kosmetycznych BEAUTY FAIR w Katowicach. Zabieg PLATINUM PEEL & CURE był również uhonorowany nagrodami INNOWACJA 2017 podczas kongresu LNE w Krakowie i MEDALEM MERCURIUS GEDANENSIS 2017 podczas tragów URODA w Gdańsku. 

 

 CHANTARELLE PLATINUM BEAUTY AWARDS s

 

Czytaj więcej

INNOWACJA 2017 DLA PLATINUM PEEL & CURE NA KONGRESIE LNE

Z ogromną radością informujemy, że odmładzający zabieg PLATINUM PEEL & CURE z laserowymi peelingami chemicznymi - został uhonorowany nagrodą INNOWACJE 2017! Podczas Międzynarodowych Kongresów i Targów Kosmetologicznych LNE wyróżniane są innowacyjne kosmetyki, zabiegi, aparatura i rozwiązania dla gabinetów kosmetycznych. CHANTARELLE została nagrodzona za najbardziej innowacyjne produkty, które wnoszą nową jakość do branży beauty!

 

 CHANTARELLE PLATINUM INNOWACJE 2017 slider

 

Czytaj więcej

MEDAL MERCURIUS GEDANENSIS 2017 DLA PLATINUM PEEL & CURE

Z przyjemnością informujemy, że podczas Targów Uroda Gdańsk 2017, w konkursie MERCURIUS GEDANENSIS linia PLATINUM PEEL & CURE została nagrodzona MEDALEM w kategorii najlepsze Kosmetyki Profesjonalne.

 

 Medal Mercurius Gedanensis 2017 CHANTARELLE PLATINUM PEEL CURE

 

Czytaj więcej

Chantarelle Regeneracja Po Zimie 02.2021 bd

baner opisy zabiegów

 

Facebook
YouTube
instagram right