Otwarcie gabinetów kosmetycznych!

Od poniedziałku 18 maja wszystkie gabinety kosmetyczne będą̨ otwarte.
To wspaniała wiadomość dla właścicieli salonów i ich klientów. Bardzo cieszymy się̨ na wznowienie pracy gabinetów. Mamy nadzieję, że niebawem także nasi konsultanci i szkoleniowcy będą mogli spotkać się bezpośrednio z Wami.

 

Chantarelle Otwarcie gabinetow prof s

 

Czytaj więcej

Wspieramy branżę BEAUTY

Zachęcamy do wspierania gabinetów kosmetycznych.
Kupując kosmetyki Chantarelle pomagasz Twojemu gabinetowi.
Zadbaj o siebie i zamów kosmetyki najwyższej jakości do pielęgnacji domowej.

 

Chantarelle Wspieramy branze beauty detal s 

 

Czytaj więcej

Dwie prestiżowe nagrody Beauty Forum Awards dla zabiegu Plant Plasma

Z przyjemnością informujemy, że zabieg PLANT PLASMA otrzymał kolejne dwie prestiżowe nagrody w konkursie BEAUTY FORUM AWARD i BEAUTY FORUM AWARD Readers' Choice w kategoriach: Salon & SPA – Zabiegi - kosmetyka pielęgnacyjna (aparaturowa) – twarz! Dziękujemy za Wasze głosy w konkursie internautów!

 

 Chantarelle Plant Plasma nagroda 03.2020 s

 

Czytaj więcej

Realizujemy Wasze zamówienia!

Szanowni Państwo! Naszym nadrzędnym celem jest rzetelna obsługa klientów, odpowiedzi na Wasze pytania, szukanie najlepszych rozwiązań i realizowanie zamówień. Informujemy, że cały czas realizujemy Wasze zamówienia oraz odpowiadamy na e-maile i telefony. Dołączamy do profilaktycznej akcji #ZostańWDomu i zachęcamy Państwa do kontaktu z naszymi szkoleniowcami i opiekunami regionalnymi przez telefon i e-mail.

 

Chantarelle Przesylki 03.2020 s

 

Czytaj więcej

Głosuj na PLANT PLASMA! Najlepszy zabieg w roku 2019!

Chantarelle Targi Beauty Forum Awards 03.2020 sGorąco zapraszamy do głosowania na nasz bestsellerowy zabieg PLANT PLASMA‼ BEAUTY FORUM AWARDS 2020 Reader's Choice to prestiżowy konkurs dla kosmetyki profesjonalnej. Prezentuje najlepsze zabiegi kosmetyczne sezonu 2019/20.

 

PLANT PLASMA to nowoczesne zabiegi kosmetologii regeneracyjnej z czynnikami wzrostu (EGF i TGF-β), które w sposób naturalny stymulują skórę do odnowy. Poprawiają główne parametry skóry: gęstość, napięcie, nawilżenie i wygładzają zmarszczki. Aplikacja łączy metodę laserową PDT / LED z technikami mechanicznymi (rollery, mikroigły, dermapeny).

 

 

 

 

 

Czytaj więcej

Chantarelle Dzien Matki 05.2020 bd

baner opisy zabiegów

 

Facebook
YouTube
instagram right