Promocja STYLOWE ZAKUPY z magazynem Twój Styl i Show 3-7.04.2020

Zapraszamy na stylowe zakupy z luksusowym miesięcznikiem TWÓJ STYL i popularnym magazynem SHOW. Redakcje obu pism przygotowały NAJWIĘKSZĄ AKCJĘ RABATOWĄ W POLSCE! Dzięki tej akcji otrzymasz RABAT -20% na dermokosmetyki CHANTARELLE do pielęgnacji domowej.

 

Chantarelle Stylowe Zakupy s 

 

Czytaj więcej

Dwie prestiżowe nagrody Beauty Forum Awards dla zabiegu Plant Plasma

Z przyjemnością informujemy, że zabieg PLANT PLASMA otrzymał kolejne dwie prestiżowe nagrody w konkursie BEAUTY FORUM AWARD i BEAUTY FORUM AWARD Readers' Choice w kategoriach: Salon & SPA – Zabiegi - kosmetyka pielęgnacyjna (aparaturowa) – twarz! Dziękujemy za Wasze głosy w konkursie internautów!

 

 Chantarelle Plant Plasma nagroda 03.2020 s

 

Czytaj więcej

Realizujemy Wasze zamówienia!

Szanowni Państwo! Naszym nadrzędnym celem jest rzetelna obsługa klientów, odpowiedzi na Wasze pytania, szukanie najlepszych rozwiązań i realizowanie zamówień. Informujemy, że cały czas realizujemy Wasze zamówienia oraz odpowiadamy na e-maile i telefony. Dołączamy do profilaktycznej akcji #ZostańWDomu i zachęcamy Państwa do kontaktu z naszymi szkoleniowcami i opiekunami regionalnymi przez telefon i e-mail.

 

Chantarelle Przesylki 03.2020 s

 

Czytaj więcej

Głosuj na PLANT PLASMA! Najlepszy zabieg w roku 2019!

Chantarelle Targi Beauty Forum Awards 03.2020 sGorąco zapraszamy do głosowania na nasz bestsellerowy zabieg PLANT PLASMA‼ BEAUTY FORUM AWARDS 2020 Reader's Choice to prestiżowy konkurs dla kosmetyki profesjonalnej. Prezentuje najlepsze zabiegi kosmetyczne sezonu 2019/20.

 

PLANT PLASMA to nowoczesne zabiegi kosmetologii regeneracyjnej z czynnikami wzrostu (EGF i TGF-β), które w sposób naturalny stymulują skórę do odnowy. Poprawiają główne parametry skóry: gęstość, napięcie, nawilżenie i wygładzają zmarszczki. Aplikacja łączy metodę laserową PDT / LED z technikami mechanicznymi (rollery, mikroigły, dermapeny).

 

 

 

 

 

Czytaj więcej

MEDAL MERCURIUS GEDANESIS 2019 dla PLANT PLASMA

Z ogromną radością informujemy, że podczas Targów URODA 2019 w Gdańsku - linia PLANT PLASMA otrzymała MEDAL MERCURIUS GEDANENSIS w kategorii "zabieg kosmetyczny", natomiast THERMOLED MASTER został wyróżniony w kategorii "urządzenia". Dziękujemy wszystkim Gościom za odwiedziny naszego stanowiska w czasie targów!

 MEDAL MERCURIUS GEDANENSIS 2019

 

Czytaj więcej

Chantarelle Kosmetyki Antybakteryjne 20 04.2020 bd

baner opisy zabiegów

 

Facebook
YouTube
instagram right