Zapraszamy na Kobiecy Wieczór Filmowy "SONG TO SONG", KINOTEKA, WARSZAWA, 27.04.2017

CHANTARELLE zaprasza 27 kwietnia 2017 r. na Kobiecy Wieczór Filmowy, podczas którego zostanie zaprezentowany przedpremierowo film „SONG TO SONG”. Kobiecy Wieczór Filmowy to moc atrakcji, nie tylko filmowych, w kinie KINOTEKA w Warszawie. Na stanowisku CHANTARELLE nasi konsultanci dokonają zaawansowanej diagnostyki skóry, udzielą szczegółowych porad oraz dobiorą odpowiednie zabiegi i kosmetyki.

 

Kobiecy Wieczor Filmowy CHANTARELLE WARSZAWA 27.03.2017

 

Czytaj więcej

BEAUTY FORUM AWARDS 2017 DLA REGENEVIA DNA

Podczas Międzynarodowych Targów Kosmetycznych BEAUTY FORUM rozstrzygnięty został prestiżowy konkurs w branży kosmetyki profesjonalnej BEAUTY FORUM AWARDS 2017. Z ogromną przyjemnością informujemy, że linia REGENEVIA DNA została wyróżniona w kategorii ZABIEGI - KOSMETYKA PIELĘGNACYJNA / ANTI- AGING.

 

 REGENEVIA DNA Beauty Forum Awards 2017

 

Czytaj więcej

MEDAL MERCURIUS GEDANENSIS 2016 DLA REGENEVIA DNA

Z przyjemnością informujemy, że podczas Targów Uroda Gdańsk 2016, w konkursie MERCURIUS GEDANENSIS linia REGENEVIA DNA z zabiegiem CELLULAR ANTI-AGEING została nagrodzona MEDALEM w kategorii najlepsze Kosmetyki Profesjonalne.

 

 Medal Mercurius Gedanensis 2016 CHANTARELLE REGENEVIA DNA a

 

Czytaj więcej

PREPARATY I SPRZĘT DOSTARCZAMY RÓWNIEŻ POZA GRANICE POLSKI

W sprawie współpracy handlowej z Klientami spoza Polski prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny, e-mailowy lub za pomocą FORMULARZA.

 

mapa swiata

 

Czytaj więcej

Zabieg N.A.P. PURE BEAUTY nagrodzony w konkursie BEAUTY PREMIUM 2016

Miło nam poinformować, że zabieg N.A.P. PURE BEAUTY został wyróżniony w prestiżowym konkursie BEAUTY PREMIUM 2016 w kategorii kosmetyka, pielęgnacja i anti-aging. O wyborze tych najlepszych zadecydowało jury składające się z profesjonalistów branży kosmetycznej.

 

Beauty Premium 2016 N.AP. PURE BEAUTY ag

 

Czytaj więcej

CHANTARELLE Przygotuj sie na lato 05.2017 bd

Newsletter

 

Facebook
YouTube
google-plus-logos