Retinol dla intensywnej odnowy skóry i depigmentacji

Retinol to składnik dobrze znany w kosmetologii. Odgrywa on ważną rolę w syntezie RNA, która wytwarza nowe i zdrowe komórki skóry, odpowiada za prawidłowe namnażanie i keratynizację naskórka. Skuteczny w kuracjach odnowy naskórka, zwiększa jędrność i elastyczność skóry poprzez stymulację syntezy kolagenu, wspomaga mikrokrążenie, redukuje plamy i przebarwienia. Poznajmy bliżej jego cenne właściwości.

 

CHANTARELLE Retinol

 

Czytaj więcej

Odmładzająca moc nano-platyny

Cząsteczki nano-platyny zostały wykorzystane w linii preparatów zabiegowych PLATINUM PEEL & CURE. Ma ona silne działanie odmładzające, regenerujące i odbudowujące skórę. Redukuje deformacje w komórkach skóry, bierze udział w rekonstrukcjach tkanki (zagojenia, zabliźnienia). Radykalnie zmniejsza przebarwienia naskórka o różnej etiologii wyrównując koloryt skóry. Wykazuje silne właściwości antyseptyczne i przeciwbakteryjne.

 

CHANTARELLE PLATINUM Nano-Platyna

 

Czytaj więcej

Neuropeptyd o działaniu jadu anemonu morskiego

Współczesna nauka i technologia pozwoliła stworzyć na bazie białka anemonu morskiego biomimetyczny pentapeptyd, który blokuje receptory bólu TRPV1. Uspakaja nadreaktywną skórę, minimalizuje jej reakcje na stres i czynniki zewnętrzne.

 

CHANTARELLE PLATINUM neuropeptyd

 

Czytaj więcej

Innowacyjny składnik Sodium DNA o kompleksowym działaniu odmładzającym

Sodium DNA to najnowszy składnik aktywny pochodzenia morskiego, opracowany dzięki technologii biomolekularnej. Dzięki kompleksowemu działaniu odmładzającemu jest dedykowany dla zabiegów skutecznej redukcji zmarszczek, zwiększenia elastyczności skóry oraz skutecznej prewencji i naprawy struktury naczyń krwionośnych, mikrouszkodzeń skóry, uszkodzeń wywołanych promieniowaniem UV i R oraz oksydacyjnych.

 

CHANTARELLE PLATINUM Sodium DNA

 

Czytaj więcej

Kwas cytrynowy – oczyszczenie skóry i redukcja niedoskonałości, plam i przebarwień

Kwas cytrynowy w peelingach chemicznych CHANTARELLE dedykowany jest dla skóry zanieczyszczonej, wymagającej odświeżenia; skóry z przebarwieniami i plamami różnego pochodzenia; skóry suchej, szorstkiej i dojrzałej, z utratą jędrności i zmarszczkami oraz dla skóry mieszanej z rozszerzonymi porami.

 

CHANTARELLE Kwas cytrynowy s

 

Czytaj więcej

CHANTARELLE zamow newsletter bd

baner opisy zabiegów

 

Facebook
YouTube
instagram right