Witamina C - przeciw starzeniu, fotostarzeniu i pigmentacji

Jakie właściwości ma witamina C zawarta w linii kosmetycznej C’MODULAR AGE? Wiemy o jej działaniu odmładzającym, antyrodnikowym, rozjaśniającym, depigmentującym i wzmacniającym naczynia włosowate. Poznajmy bliżej tę najbardziej popularną z witamin.

 

CHANTARELLE Witamina C s

 

Czytaj więcej

Kwasy całoroczne dla skóry naczyniowej, z objawami trądziku różowatego, bardzo wrażliwej

Kwasy stosowane w peelingach chemicznych to rosnąca i coraz bardziej zróżnicowana grupa związków chemicznych. Ich działanie bywa różnorodne i wykracza poza złuszczanie naskórka. Zapoznanie się z tymi substancjami pozwoli wybrać najlepsze kompozycje i odpowiednie zabiegi z kwasami dla danego problemu, typu skóry i pory roku. Tzw. „kwasy całoroczne” jak kwas azelainowy, laktobionowy i glukonolakton możemy stosować także latem.

 

CHANTARELLE Kwasy caloroczne s

 

Czytaj więcej

Kremy z filtrami UVA/UVB w kosmetykach CHANTARELLE

Słońce, mimo że jest niezbędne dla życia na Ziemi i tak przez nas upragnione, niesie też różne zagrożenia. Możemy je poczuć na własnej skórze – i to całkiem dosłownie.

 

CHANTARELLE Filtry UVA UVB

 

Czytaj więcej

R-BIO-REPAIR - innowacyjny fotoaktywator w linii LIFT PEPTANGO R

Światło jest nam niezbędne, ale bywa i niebezpieczne. Łatwo zdać sobie z tego sprawę w letni dzień, gdy zdrzemniemy się w pełnym słońcu. Kłopoty gwarantowane. Jak znaleźć równowagę pomiędzy zapewnieniem tego, co niezbędne i ochroną przed zagrożeniami?

 

CHANTARELLE LIFT PEPTANGO R R Bio Reapair

 

Czytaj więcej

BEAUTIFEYE™ - nieinwazyjny lifting skóry wokół oczu

Liftingujący peptydowy krem na powieki i pod oczy to perła dermoestetycznej pielęgnacji z linii LIFT PEPTANGO R. Zawiera innowacyjny składnik BEAUTIFEYE™ - nowoczesną formułę odmładzającą cały obszar skóry wokół oczu i dającą EFEKT 3W1: unosi fałdę powieki górnej, redukuje „kurze łapki” w kącikach oczu, rozjaśnia ciemne kręgi pod oczami i zmniejsza obrzęki.

 

CHANTARELLE LIFT PEPTANGO R Beautifeye

 

Czytaj więcej

CHANTARELLE Koncowk Linii 07.2019 bd

Newsletter

 

Facebook
YouTube
instagram right