Najlepsze zabiegi na przebarwienia skóry

Przebarwienia skórne są poważnym defektem estetycznym oraz wyzwaniem dla kosmetologów i dermatologów. Głównym powodem ich powstawania jest nadmierna ekspozycja słoneczna. Problem ten dotyczy blisko 90% Polaków, a zmiany pigmentowe różnego pochodzenia mogą powstawać w każdym wieku. Liczba osób cierpiących na przebarwienia wzrastała w ostatnich dekadach na skutek pojawienia się alternatywnych metod opalania, jakimi jest solarium czy preparaty przyspieszające opalanie i samoopalacze.

 

CHANTARELLE Najlpesze zabiegi na przebarwienia

 

Czytaj więcej

Nowatorskie peptydy w linii LIFT PEPTANGO R

LIFT PEPTANGO R to innowacyjna linia zabiegowa oparta na zaawansowanych formułach peptydów najnowszej generacji oraz nowoczesnych procedurach fotoodmładzania. Dermokuracja daje szybkie, a przede wszystkim widoczne i trwałe efekty zabiegowe przy odbudowie konturu twarzy oraz redukcji zwiotczeń i zmarszczek. Zawiera peptyd o odmładzającej skuteczności kwasu retinowego, oraz cyklo- i lipo-peptydy o silnym działaniu przeciwstarzeniowym i modelującym architekturę skóry. Poznajmy bliżej te nowatorskie peptydy zastosowane preparatach LIFT PEPTANGO R.

 

CHANTARELLE LIFT PEPTANGO R peptydy

 

Czytaj więcej

Właściwości kwasu fitowego

Peptydowa linia LIFT PEPTANGO R z kwasem fitowym to liftingujący zabieg dedykowany dla każdego typu skóry wiotkiej, nieelastycznej, także wrażliwej, dojrzałej ze zmarszczkami. Warto przybliżyć właściwości kwasu fitowego, który został wykorzystany w peelingu fotodynamicznym tej linii.

 

CHANTARELLE LIFT PEPTANGO Kwas fitowy

 

Czytaj więcej

NANOtechnologia - rewolucja w kosmetologii

NANOtechnologia, to określenie, o którym słyszeliśmy, jednak mało kto wie, na czym polega i do czego tak naprawdę jest wykorzystywana.

 

CHANTARELLE NANOtechnologia w kosmetologii

 

Czytaj więcej

Epigenetyka – przyszłość kosmetologii

Czy każdy z nas nie słyszał jaki jest podobny do swojej mamy czy taty? Albo sami wyrażaliśmy takie spostrzeżenie? Takich podobieństw możemy z łatwością wymienić więcej. Przecież bezbłędnie rozróżnimy róże od tulipanów. Każde z tych kwiatów dziedziczy cechy odróżniające je od innych, a czyniące podobnymi do tych należących do tego samego gatunku. Te cechy dziedziczymy w swojej rodzinie od tych, od których pochodzimy.

 

CHANTARELLE REGENEVIA DNA epigenetyka

 

Czytaj więcej

CHANTARELLE Agemelan 05.2019 bd

Newsletter

 

Facebook
YouTube
instagram right