HYA-STIM 3-PEPTIDE – stymulator kwasu hialuronowego

Lato to czas wakacji i odpoczynku. Niezależnie czy wybieramy wakacje bardziej czy mniej aktywne, zwykle podczas urlopu odzyskujemy energię życiową i regenerujemy nasze siły. Czy nasza skóra tak samo odpoczywa, kiedy spędzamy czas na plaży lub na górskich wycieczkach? Jeżeli pragniemy, by skóra była równie wypoczęta jak my po wakacjach musimy jej pomóc w odmłodzeniu i regeneracji.

 

CHANTARELLE HYA STIM PEPTIDE s

 

Czytaj więcej

Błękitny retinol dla eliksiru młodości

Poszukiwanie magicznej mikstury dla zachowania piękna i młodości jest dla człowieka naturalną potrzebą, czego ślady znajdujemy w mitach i legendach. Greccy bogowie zachowywali wieczną młodość pijąc ambrozję. Naukowcy nie odkryli jeszcze cudownego eliksiru, ale wciąż odnajdują nowe niezwykłe substancje lub rośliny. Przykładem może być tajemniczy błękitny retinol wykorzystany w kosmetykach CHANTARELLE.

 

CHANTARELLE Blekitny Retinol s

 

Czytaj więcej

LUTEIN AgePROTECT dla ochrony skóry

Lutein AgeProtect to rozświetlający bio-karotenoid o silnym działaniu antyoksydacyjnym, chroniący przed szkodliwymi skutkami słonecznego i sztucznego promieniowania UV, zmniejszając uczucie zmęczonych oczu. Zwalcza oznaki przedwczesnego starzenia skóry. Wzmacnia barierę lipidową skóry i nawilżenie, poprawia elastyczność. Warto poznać go bliżej.

 

CHANTARELLE Luteina s

 

Czytaj więcej

Copper peptide GHK-Cu – nowoczesny peptyd z kompleksem miedzi

Copper peptide GHK-Cu to nowoczesny peptyd z kompleksem miedzi, stosowany do wzmocnienia mieszków włosowych i zwiększenia ich potencjału do produkcji silniejszych grubszych włosów. Peptydy to związki, które mogą wykazywać silne i jednocześnie ukierunkowane na problem działanie. Czyni to z nich doskonałe składniki aktywne w zaawansowanych produktów kosmetycznych.

 

CHANTARELLE Copper Peptide s

 

Czytaj więcej

Nanocząsteczki miedzi - przeciw drobnoustrojom i pasożytom

Nanotechnologia wciąż poszerza możliwości w wielu dziedzinach nauki, a prowadzone badania pozwalają coraz lepiej wykorzystywać technologie stosowane od dawna. Dzięki temu stosowane już wcześniej metody stają się jeszcze bardziej skuteczne i bezpieczne. Tak właśnie jest z zastosowaniem nanoczastek metali (Raj i wsp 2012).

 

CHANTARELLE Nano czasteczki miedzi s

 

Czytaj więcej

CHANTARELLE Przebarwienia 10.2019 bdd

Newsletter

 

Facebook
YouTube
instagram right