Nanocząsteczki miedzi - przeciw drobnoustrojom i pasożytom

Nanotechnologia wciąż poszerza możliwości w wielu dziedzinach nauki, a prowadzone badania pozwalają coraz lepiej wykorzystywać technologie stosowane od dawna. Dzięki temu stosowane już wcześniej metody stają się jeszcze bardziej skuteczne i bezpieczne. Tak właśnie jest z zastosowaniem nanoczastek metali (Raj i wsp 2012).

 

CHANTARELLE Nano czasteczki miedzi s

 

Czytaj więcej

Nanocząsteczki srebra - przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybicze

Nanomateriały choć wiąż są nowością znalazły już szeroko stosowane w kosmetologii. Wśród nich istotną grupą materiałów są nanoczastki metali takich jak złoto, srebro czy miedź. Właściwości przeciwdrobnoustrojowe srebra są znane od dawna i wykorzystywane obecnie także w kosmetologii (Katz i wsp. 2015).

 

CHANTARELLE Nano czasteczki srebra s

 

Czytaj więcej

Nanocząsteczki złota - antyrodnikowe, odmładzające i przeciwbakteryjne

Mamy nadzieję, że rozwój wiedzy i nowych technologii odkryje przed nami coraz to doskonalsze narzędzia do rozwiązania problemów naszego codziennego życia. W tym celu powstają wciąż bardziej nowoczesne materiały, a wśród nich nanomateriały. Czym one są i co mogą nam zaoferować?

 

CHANTARELLE Nano czasteczki zlota s

 

Czytaj więcej

GABA Cx moc działania przeciw zmarszczkom

Kompleks GABA Cx to wyjątkowa formuła botanicznych neurotransmiterów i silikonowych polimerów, o natychmiastowej i trwałej redukcji zmarszczek. Poznajmy bliżej ten rewolucyjny składnik kosmetyków CHANTARELLE.

 

CHANTARELLE Gaba Cx s

 

Czytaj więcej

Ephemer® efemeralne algowe komórki macierzyste - metodą na odmłodzenie skóry

Chcesz znaleźć skuteczny sposób na odmłodzenie skóry? Pragniesz usunąć swoje zmarszczki? Chcesz by twoja skóra była jędrna i elastyczna? Niewiele osób odpowie negatywnie na te pytania - nieżalenie od swojej metryki.

 

CHANTARELLE Ephemer s

 

Czytaj więcej

CHANTARELLE Koncowk Linii 07.2019 bd

Newsletter

 

Facebook
YouTube
instagram right