Jesienny spacer po zdrowie

jesienny spacer po zdrowieRuch na świeżym powietrzu ma bowiem same plusy, nie tylko dla sylwetki, ale i dla dotlenionej skóry, a przede wszystkim stanowi świetny pretekst dla spędzenia czasu z rodziną. Jesienią warto wykonywać również określone kuracje kosmetyczne, gdyż w żadnej innej porze roku aura nie jest aż tak sprzyjająca jak jesienią. 

 

Czytaj więcej

Rywalki z klasą

rywalki z klasąHistoria dwóch niezwykłych kobiet, które stworzyły największe kosmetyczne konsorcja pierwszej połowy XX wieku. Wówczas finansowe giganty, dziś na marginesie branży. Dlaczego tak się stało? Sukces to nie tylko sprawne inwestowanie środków, ale także zarządzanie kapitałem ludzkim. "BARWY WOJENNE" - książka Lindy Woodhead o dwóch największych osobowościach w branży kosmetycznej, które budowały swoje imperia przez zgoła 50 lat pracując w pocie czoła, terroryzując swoich najbliższych współpracowników swoim perfekcjonizmem i bezwzględnym dążeniem do obranego celu. Elizabeth Arden i Helena Rubinstein jako jedne z pierwszych kobiet osiągnęły w branży kosmetycznej to, o czym mężczyźni mogli tylko marzyć,

 

Czytaj więcej

Wiosenne zmiany!

wiosenna pielęgnacjaCzy wiosna co roku musi być spóźniona!? Aura za oknem nie nastraja pozytywnie, albo zdarzają się wciąż przymrozki i sypie śniegiem, albo brodzimy w błocie. Istnieją jednak sposoby na poprawę nastroju, mianowicie: wiosenne postanowienia, remanent w ubraniach, kilka pożytecznych ćwiczeń, nowe kosmetyki i nowalijkowe menu!

 

Czytaj więcej

Upragnione rezultaty? To łatwe!

fitness na świżym powietrzuUpragnione rezultaty? Nie czarujmy się - tylko dzięki konsekwencji. Kupujemy kosmetyki, akcesoria do ćwiczeń, suplementy diety…i po paru dniach zapominamy o nich sądząc, że samo kupno zdziała cuda. Liczymy na magiczny rezultat po jednym, dwóch zastosowaniach. Nawet najlepszy kosmetyk czy przyrząd do ćwiczeń nie jest w stanie zadziałać nie będąc na skórze, czy nie mając styczności z mięśniami.

 

Czytaj więcej

Mechanizmy przenikania przenaskórkowego

przenikanie międzykomorkoweSkóra jest największym organem naszego ciała oraz jednocześnie pierwszą barierą chroniącą organy wewnętrzne przed działaniem środowiska zewnętrznego. Jednocześnie, aby była odpowiednio nawilżona i zadbana muszą istnieć metody przenikania przeznaskórkowego substancji aktywnych i wspomagających tworzenie się warstwy ochronnej. 

 

Czytaj więcej

CHANTARELLE Przebarwienia 10.2019 bdd

Newsletter

 

Facebook
YouTube
instagram right