SEPILIFT™ DPHP – dwa w jednym - silnie nawilża i skutecznie odmładza

Zmarszczki pojawiające się na twarzy, dłoniach czy szyi nie czynią nas szczęśliwymi i chyba wiele osób myśli skutecznym ich pozbyciu się. Najlepsze, co możemy uczynić dla naszej skóry, to dbać o jej ochronę, regenerację i nawodnienie.

 

CHANTARELLE SEPILIFT

 

Czytaj więcej

MAXI-LIP™ - bankietowy efekt dla najpiękniejszych ust

Pełne i jędrne usta to mniej czy bardziej skryte marzenie wielu kobiet. Nie każda gotowa jest na zabieg medycyny estetycznej, taki jak zastosowanie wypełniaczy wolumetrycznych. Są to zabiegi inwazyjne, a efekt może być przesadzony lub nienaturalny. Czy nie można znaleźć innego łagodniejszego sposobu? Czy nie możemy zachęcić naszego organizmu do osiągnięcia takiego rezultatu własnymi siłami? Jakie zadania należy mu postawić?

 

CHANTARELLE MAXI LIP

 

Czytaj więcej

AQUATIDE - biomimetyczny peptyd najnowszej generacji o wielofunkcyjnym działaniu

Choć rozpoczynające się lato przywodzi raczej myśli o błogim lenistwie, może jednak warto zastanowić się, co nam słonecznie dni pozostawią za kilka miesięcy. Pamiątką może być opalenizna, ale czy ma ona tylko same pozytywy? Niestety promieniowanie słoneczne, choć tak nam potrzebne, ma też swoje groźniejsze oblicze.

 

CHANTARELLE Aquatide

 

Czytaj więcej

PDT BLACK ESSENTIAL Witamina C

Wiosną, po diecie pozbawionej świeżych warzyw i owoców, zazwyczaj brakuje nam witamin. Czym są witaminy i jak mogą nam pomoc? To substancje niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu, ale niewytwarzane przez niego. Muszą więc być dostarczane - najczęściej z pokarmem. W tej grupie wyróżnia się szczególnie WITAMINA C.

 

CHANTARELLE PDT Black Essential Witamina C s

 

Czytaj więcej

PDT BLACK ESSENTIAL Promotor Witaminy D

Po wielu dni bez słońca, jesienią i zimą może wystąpić u nas niedobór witaminy D. Może on wystąpić także u ludzi, którzy unikają słońca przez cały rok. Jest to założenie często słuszne bowiem promieniowanie UV nie służy jasnej karnacji lub skórze reaktywnej. Do czego potrzebujemy witaminy D i jak uzupełniać jej braki niezależnie od pory roku?

 

CHANTARELLE PDT Black Essential Witamina D s

 

Czytaj więcej

CHANTARELLE Kwasy 15proc 03.2020 bd

Newsletter

 

Facebook
YouTube
instagram right