GABA Cx moc działania przeciw zmarszczkom

GABA Cx to składnik wybranych preparatów marki CHANTARELLE jak: regenerująca przeciwzmarszczkowa krem-maska z linii SPECIAL AESTHETICS, zestaw do termicznego liftingu i modelowania skóry z linii THERMO-LIFTING oraz z linii C'MODULAR AGE koncentrat GABA Cx 35% ekstremalny wypełniacz zmarszczek, odmładzająco-rozjaśniający krem na dzień SPF30 UVA/UVB z witaminą C 6% i odmładzająco-rozjaśniający krem na noc z witaminą C 8%. Poznajmy bliżej GABA Cx.

 

CHANTARELLE Gaba Cx s

 

Czytaj więcej

Ephemer® efemeralne algowe komórki macierzyste

Czy chcesz znaleźć skuteczny sposób na odmłodzenie naszej skóry? Czy pragniesz usunąć lub choćby bezboleśnie wypłycić swoje zmarszczki? Czy życzysz sobie wzrostu jędrności i elastyczności skóry? Niewiele osób odpowie negatywnie na te pytania - niezalenie od swojej metryki. Niewiele osób lubi bowiem swoje zmarszczki i wyraźne oznaki starzenia na twarzy.

 

CHANTARELLE Ephemer s

 

Czytaj więcej

Jak proces glikacji wpływa na starzenie skóry?

Spożywamy obecnie dwukrotnie więcej cukru niż go potrzebujemy. Jak nadmiar cukru przyspiesza starzenie skóry? Podczas tzw. procesu glikacji niszczy on główne białka podporowe skóry, czyli kolagen i elastynę, które zapewniają jej młody wygląd, sprężystość i elastyczność. Przyjrzyjmy się bliżej temu procesowi.

 

CHANTARELLE Glikacja s

 

Czytaj więcej

Kwas laktobionowy w zabiegach całorocznych

Kwas laktobionowy należy do grupy kwasów bionowych i jest połączeniem polihydroksykwasu glukonolaktonu z cukrem galaktozą (Yu i Van Scott 2002). Wytwarzany jest metodami syntezy chemicznej i metodami elektrochemicznymi a także w coraz większym stopniu metodami biotechnologicznymi (De Giorgi i wsp. 2018).

 

CHANTARELLE Kwas laktobionowy s

 

Czytaj więcej

Glukonolakton w zabiegach całorocznych

Glukonolakton należy do grupy polihydroksykwasów (PHA) - substancji posiadających w swojej budowie grupę karboksylową i dwie lub więcej grup hydroksylowych przy węglach alifatycznych. PHA są podobne we własnościach do α-hydroksy kwasów (AHA), lecz wykazują także dodatkowe właściwości.

 

CHANTARELLE Glukonolakton s

 

Czytaj więcej

CHANTARELLE BANER DOLNY IDEAL PURE

Newsletter

 

Facebook
YouTube
google-plus-logos