SEBUMELAN HOLISTIC - program rozjaśniająco-normalizujący

Program rozjaśniająco-normalizujący o pH 4,5 przeznaczony dla skóry tłustej, trądzikowej, mieszanej;
do redukcji przebarwień pozapalnych i blizn.

 

CHANTARELLE Sebumelan Holistic 09.2019 s

 

Czytaj więcej

AGEMELAN HOLISTIC - skuteczna depigmentacja i odnowa skóry

PROGRAM ODMŁADZAJĄCO-NAPRAWCZY, ROZJAŚNIAJĄCY PRZEBARWIENIA I KOLORYT
dla skóry z fototypem I-IV, z przebarwieniami i nierównym kolorytem, zwłaszcza suchej, naczynkowej,
z symptomami przedwczesnego starzenia i fotostarzenia, dojrzałej, ze zmarszczkami.

 

CHANTARELLE Agemelan Holistic s

 

Czytaj więcej

PLANT PLASMA - intensywne odmłodzenie i regeneracja skóry

PLANT PLASMA to nowoczesne zabiegi z zakresu kosmetologii regeneracyjnej, w których zastosowano CZYNNIKI WZROSTU w sposób naturalny stymulujące skórę do odnowy. To intensywna dermokuracja przeciwstarzeniowa i rewitalizująca dla skóry twarzy, wokół oczu, szyi, dekoltu i dłoni.

 

CHANTARELLE Plant Plasma s

 

Czytaj więcej

Czynniki wzrostu w odmładzającym zabiegu PLANT PLASMA

PLANT PLASMA to nowoczesne zabiegi z zakresu kosmetologii regeneracyjnej, w których zastosowano czynniki wzrostu w sposób naturalny stymulujące skórę do odnowy. To intensywna dermokuracja przeciwstarzeniowa i rewitalizująca dla skóry twarzy, wokół oczu, szyi, dekoltu i dłoni. Na czym opiera się mechanizm działania czynników wzrostu, jak można je pozyskać i czy mogą stanowić dostępną, a równie skuteczną alternatywę dla zabiegów z osoczem bogatopłytkowym? Aby poznać odpowiedzi na te pytania, zapraszamy do lektury artykułu.

 

CHANTARELLE Czynniki Wzrostu Plant Plasma

Czytaj więcej

Zabiegi trychologiczne CHANTARELLE dla skóry głowy

Raporty z rynku dermatologii pokazują jak szybko rośnie odsetek osób z problemami związanymi z włosami i skórą głowy. Ma to wpływ na zwiększenie liczby osób, którzy przy okazji standardowych zabiegów w gabinecie kosmetycznym lub fryzjerskim proszą o diagnozę występujących u siebie objawów dermaroz i przerzedzania się włosów. Bardzo szybko rośnie liczba mężczyzn dotkniętych poważnymi problemami trychologicznymi, zwłaszcza przerzedzaniem się włosów i łysieniem. Wzrasta również zapotrzebowanie na zabiegi trychologiczne dla kobiet 45+, o działaniu intensywnie wzmacniającym i odmładzającym, zwłaszcza włosy farbowane. Wraz z upływem lat włosy stają się bardziej suche i łamliwe, a w okresie post- i menopauzalnym wzrasta ryzyko zaburzeń hormonalnych, co ma wpływ na ich przerzedzanie się.

 

CHANTARELLE Zabiegi Wlosy

Czytaj więcej

CHANTARELLE Wyprzedaz 40proc 01.2020 bd

Newsletter

 

Facebook
YouTube
instagram right