AQUATIDE - biomimetyczny peptyd najnowszej generacji o wielofunkcyjnym działaniu

Choć rozpoczynające się lato przywodzi raczej myśli o błogim lenistwie, może jednak warto zastanowić się, co nam słonecznie dni pozostawią za kilka miesięcy. Pamiątką może być opalenizna, ale czy ma ona tylko same pozytywy? Niestety promieniowanie słoneczne, choć tak nam potrzebne, ma też swoje groźniejsze oblicze.

 

CHANTARELLE Aquatide

 

Czytaj więcej

PDT BLACK ESSENTIAL Witamina C

Wiosną, po diecie pozbawionej świeżych warzyw i owoców, zazwyczaj brakuje nam witamin. Czym są witaminy i jak mogą nam pomoc? To substancje niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu, ale niewytwarzane przez niego. Muszą więc być dostarczane - najczęściej z pokarmem. W tej grupie wyróżnia się szczególnie WITAMINA C.

 

CHANTARELLE PDT Black Essential Witamina C s

 

Czytaj więcej

PDT BLACK ESSENTIAL Promotor Witaminy D

Po wielu dni bez słońca, jesienią i zimą może wystąpić u nas niedobór witaminy D. Może on wystąpić także u ludzi, którzy unikają słońca przez cały rok. Jest to założenie często słuszne bowiem promieniowanie UV nie służy jasnej karnacji lub skórze reaktywnej. Do czego potrzebujemy witaminy D i jak uzupełniać jej braki niezależnie od pory roku?

 

CHANTARELLE PDT Black Essential Witamina D s

 

Czytaj więcej

PDT BLACK ESSENTIAL Anty-Smog przeciw zanieczyszczeniom

Jak ochronić swoją skórę przed negatywnym działaniem smogu przez cały rok? Zanieczyszczenie środowiska jest jednym z największych zagrożeń dla naszego organizmu. Mieszkamy najczęściej w miastach, gdzie jesteśmy narażeni na różnorodne zanieczyszczenia, pochodzące z wielu źródeł jednocześnie. Zimą dymią kominy, latem w bezwietrzne dni smog tworzy się ze spalin aut.

 

CHANTARELLE PDT Black Essential Anty Smog s

 

Czytaj więcej

Przebarwienia skóry jak im przeciwdziałać i redukować

Wśród pamiątek z wakacji trafiają się też te niechciane. Do nich zaliczają się także przebarwienia skóry. Warto chyba poświecić trochę czasu, aby dowiedzieć się o nich nieco więcej: jak powstają, co je wywołuje, jaki mamy wpływ na ich tworzenie i jak możemy im przeciwdziałać i je zwalczać.

 

CHANTARELLE Przebarwienia przyczyny rodzaje s

 

Czytaj więcej

CHANTARELLE Happy Days 15proc 06.2019 bd

Newsletter

 

Facebook
YouTube
instagram right