N.A.P. PURE BEAUTY – wypróbuj moc NANO SERUM!

Linia N.A.P. PURE BEAUTY została wzbogacona o pięć intensywnie działających koncentratów. Każde NANO SERUM dedykowane jest do silnie odmładzającej pielęgnacji z formułami ukierunkowanymi na problem skóry. Preparaty zawierają komórki macierzyste z kwiatów alpejskich, które regenerują i chronią przed starzeniem się skóry oraz działają przeciwzmarszczkowo nawet na skórę poddaną ekstremalnym warunkom środowiska, jak wysokie UV i bardzo długa ekspozycja na słońce, ostry wiatr, nagłe zmiany temperatur, silny mróz. Koncentraty polecane są do aktywnego odmładzania w pielęgnacji domowej i utrzymania efektów po zabiegach gabinetowych.

 

CHANTARELLE NAP PURE BEAUTY serum s

 

Czytaj więcej

Najlepsze zabiegi na przebarwienia skóry

Przebarwienia skórne są poważnym defektem estetycznym oraz wyzwaniem dla kosmetologów i dermatologów. Głównym powodem ich powstawania jest nadmierna ekspozycja słoneczna. Problem ten dotyczy blisko 90% Polaków, a zmiany pigmentowe różnego pochodzenia mogą powstawać w każdym wieku. Liczba osób cierpiących na przebarwienia wzrastała w ostatnich dekadach na skutek pojawienia się alternatywnych metod opalania, jakimi jest solarium czy preparaty przyspieszające opalanie i samoopalacze.

 

CHANTARELLE Najlpesze zabiegi na przebarwienia

 

Czytaj więcej

NANOtechnologia - rewolucja w kosmetologii

NANOtechnologia, to określenie, o którym słyszeliśmy, jednak mało kto wie, na czym polega i do czego tak naprawdę jest wykorzystywana.

 

CHANTARELLE NANOtechnologia w kosmetologii

 

Czytaj więcej

Wybieraj kosmetyki bez substancji drażniących

W związku ze zmianami norm prawnych, dotyczącej bezpieczeństwa kosmetyków, które miały miejsce na przestrzeni ostatnich kilku lat, wzrosło zainteresowanie produktami zawierającymi składniki bezpieczne dla naszej skóry. Osoby, które mają skórę wrażliwą lub podatną na alergie coraz częściej poszukują produktów, które nie zawierają drażniących składników. Takie osoby preferują naturalny styl życia bez konserwantów, bez syntetycznych substancji barwiących i zapachowych.

 

CHANTARELLE Co drazni nasza skore

 

Czytaj więcej

Stres oksydacyjny w procesie starzenia

Starzenie się, jest procesem najtrafniej definiowanym, jako zmniejszona funkcjonalność oraz zdolność rezerwowa we wszystkich narządach, co powoduje zwiększenie prawdopodobieństwa choroby wraz z wiekiem. W wyniku tego procesu możliwości adaptacyjne na bodźce środowiskowe naszych organów, w tym naszej skóry, zmniejszają się. Starzenie się naszej skóry to konsekwencja wpływu naszych genów oraz czynników środowiskowych.

 

CHANTARELLE Stres oksydacyjny

 

Czytaj więcej

CHANTARELLE Przygotuj sie na lato 05.2017 bd

Newsletter

 

Facebook
YouTube
google-plus-logos