Neuropeptyd o działaniu jadu anemonu morskiego

Współczesna nauka i technologia pozwoliła stworzyć na bazie białka anemonu morskiego biomimetyczny pentapeptyd, który blokuje receptory bólu TRPV1. Uspakaja nadreaktywną skórę, minimalizuje jej reakcje na stres i czynniki zewnętrzne.

 

CHANTARELLE PLATINUM neuropeptyd

 

Czytaj więcej

Innowacyjny składnik Sodium DNA o kompleksowym działaniu odmładzającym

Sodium DNA to najnowszy składnik aktywny pochodzenia morskiego, opracowany dzięki technologii biomolekularnej. Dzięki kompleksowemu działaniu odmładzającemu jest dedykowany dla zabiegów skutecznej redukcji zmarszczek, zwiększenia elastyczności skóry oraz skutecznej prewencji i naprawy struktury naczyń krwionośnych, mikrouszkodzeń skóry, uszkodzeń wywołanych promieniowaniem UV i R oraz oksydacyjnych.

 

CHANTARELLE PLATINUM Sodium DNA

 

Czytaj więcej

Kwas cytrynowy – zaawansowane oczyszczenie i redukcja niedoskonałości skóry

Kwas cytrynowy w peelingach chemicznych CHANTARELLE dedykowany jest dla skóry zanieczyszczonej, wymagającej odświeżenia; skóry z przebarwieniami i plamami różnego pochodzenia; skóry suchej, szorstkiej i dojrzałej, z utratą jędrności i zmarszczkami oraz dla skóry mieszanej z rozszerzonymi porami.

 

CHANTARELLE Kwas cytrynowy s

 

Czytaj więcej

Kwas kojowy dla skutecznej redukcji przebarwień

Kwas kojowy jest wykorzystywany w peelingach chemicznych CHANTARELLE dla skóry z objawami starzenia, fotostarzenia i uszkodzeniami posłonecznymi. Stosowany jest wiec w zabiegach dla skóry z różnego pochodzenia plamami i przebarwieniami: plamy soczewicowate, posłoneczne, starcze, wątrobowe, piegi, melazma naskórkowa oraz dla skóry z nieregularnościami struktury i kolorytu.

 

CHANTARELLE Kwas kojowy s

 

Czytaj więcej

Kwas salicylowy dla trudnej skóry tłustej, łojotokowej

Kwas salicylowy występuje w preparatach linii IDEAL PURE przeznaczonej dla skóry tłustej, łojotokowej, z objawami trądziku pospolitego młodzieńczego i późnego, z zaskórnikami i rozszerzonymi porami. To całoroczna linia wyspecjalizowanych preparatów redukujących nadmiar sebum i objawy zmian zapalnych, nawilżających i antybakteryjnych.

 

CHANTARELLE Kwas salicylowy s

 

Czytaj więcej

CHANTARELLE NOWOSCI JESIEN 2017 bd

Newsletter

 

Facebook
YouTube
google-plus-logos