Azelogicyna dla intensywnego nawilżenia i łagodzenia problemów skóry

Azeloglicyna stosowana jest w wielu preparatach CHANTARELLE. Rozjaśnia przebarwienia, normalizuje produkcję i wydzielanie sebum, ma działanie przeciwzaskórnikowe, antybakteryjne, przeciwzapalne, nawilżające i uelastyczniające. Stosowana jest w preparatach dla skóry tłustej, łojotokowej, z objawami trądziku pospolitego, skóry naczyniowej, z objawami trądziku różowatego, z rumieniem, odwodnionej, z przebarwieniami.

 

CHANTARELLE Azeloglicyna s

 

Czytaj więcej

Hexylrezolcinol – skuteczny na plamy i przebarwienia

Chcielibyśmy, aby nasza skóra cały rok miała piękny i jednolity kolor. Niestety opalenizna, jaką uzyskaliśmy latem, często pozostawia nierównomierną pigmentację oraz zmiany hiperpigmentacjne takie jak ostuda, plamy soczewicowate, a także piegi. Uważamy je za defekty i szukamy sposobu ich szybkiej redukcji. Dlatego trwają nieustające poszukiwania efektywnych, lecz równocześnie bezpiecznych substancji o działaniu rozjaśniającym czy depigmentacyjnym (Smit i wsp. 2009).

 

CHANTARELLE Hexylrezorcinol s

 

Czytaj więcej

Walka ze smogiem z dermokosmetykami CHANTARELLE

Smog to unosząca się w powietrzu mieszanina szkodliwych substancji pochodzących z różnych źródeł: spalin samochodów, dymów z ogrzewania domów lub zakładów przemysłowych. Smog stanowi ogromne zagrożenie dla układu oddechowego i serca, ale jednocześnie szkodzi naszej skórze. Przez smog skóra starzeje się dużo szybciej, staje się sucha, zanieczyszczona, bardziej wrażliwa i podatna na dermatozy.

 

CHANTARELLE Promocja Walka ze smogiem 01.2018 s

 

Czytaj więcej

PLATINUM PEEL & CURE - zaawansowana odbudowa komórkowa

Ekskluzywna linia PLATYNOWA łączy działanie PDT FOTODYNAMICZNYCH BLEND-PEELINGÓW CHEMICZNYCH, które zawierają kwasy i nowatorskie składniki aktywne, z zaawansowaną DERMOKURACJĄ ODBUDOWUJĄCĄ. Siła PLATINUM PEEL & CURE to fuzja wybranych kwasów, nano-platyny, Sodium DNA i neuropeptydu o działaniu jadu anemonu morskiego.

 

CHANTARELLE PLATINUM PEEL CURE zestaw s

 

Czytaj więcej

Kwas hialuronowy – idealne nawilżenie

Kwas hialuronowy występuje w wielu zabiegach i dermokosmetykach marki CHANTARELLE. Jego cenne właściwości wykorzystano w m.in. w liniach NUTRI MAXX 40+, ESTRINI 50+, FERULASHI, N.A.P. PURE BEAUTY, REGENEVIA DNA, PLATINUM PEEL & CURE. W preparatach zastosowano kwas hialuronowy o różnych wielkościach cząsteczek od ultra małocząsteczkowego 5 kDa (ULMW) do wielkocząsteczkowego o wielkości 1 MDa, dzięki czemu wnika na różne poziomy skóry, nawilżając ją dogłębnie i tworząc warstwę okluzyjną.

 

CHANTARELLE Kwas hialuronowy dr

 

Czytaj więcej

CHANTARELLE Wyprzedaz 01.2018 bd

Newsletter

 

Facebook
YouTube
google-plus-logos